Disable Preloader

AKTİVASYONLAR

My Kelime Aktivasyonu Nasıl Yapılır ?

www.amerikankultur.org.tr adresinden “My Kelime” uygulamasına giriş yapıldıktan sonra, ekranın solundaki “Hesap Aktivasyonu” kısmına ilk olarak e-posta adresinizi, bulunduğunuz temsilciliği (Silivri) ve portfolyo seri numaranızı başında 0 (sıfır) olmadan girdikten sonra hesabı aktif hale getirip sağ taraftaki kısımdan e-posta ve portfolyo seri numaranızla giriş yapabilirsiniz.

Online İngilizce Aktivasyonu Nasıl Yapılır ?

www.amerikankultur.org.tr adresinden “Online İngilizce” uygulamasına giriş yapıldıktan sonra,  ekranın sağ tarafındaki “Hesap Aktivasyonu” kısmına bize vermiş olduğunuz e-posta adresinize gelen (Spam klasörünü de kontrol ediniz) “Hesap Aktivasyonu Kodu”nu ve e-posta adresinizi girip hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz. Sistem sizden yeni bir şifre oluşturmanızı isteyecektir. Yeni şifrenizi oluşturduktan sonra, kullanıcı adı ve şifrenizi girip uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Global İnsight (kitaplarımız) Girişi Nasıl Yapılır ? 

www.globalinsightelt.com sitesine giriniz, ”Student Login” bölümünü tıklayınız, kurumumuzda kayıtlı e-mail adresiniz ve portfolyo numaranız ile sisteme giriniz.

 

 

”Amerikan Kültür Silivri İngilizce Kursları Dil Kursları Dil Okulları Yabancı Dil Kursları”

Share: