Disable Preloader

Çocuklar için İngilizce

Çocuklar için İngilizce KIŞ Kursu 2019/2020 Eğitim Öğretim Yılı:

Okul Programının İlerisinde  Dersler İşlenmektedir.

5 EKİM 2019 CUMARTESİ İLK OKUL

6 EKİM 2019 PAZAR ORTA OKUL

Silivri Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu

2019 - 2020 GÜZ Programı

 7-15 YAŞ GRUPLARI 

Yaş Grubuna Göre, Cumartesi yada Pazar 10.00-13.00 Günde 4 DERS

Yabancı Öğretmen eşliğinde yapıcak derslerimiz 5 EKİM 2019 de başlıyor! Haftanın 1 Gününü İngilizce ile değerlendirmek için, 116 derslik programımıza öğrencilerimizi bekliyoruz.

- I M A GENİUS ya da Raise Your Hand Ders Kitabı

-Avrupa Dil Pasaportu

-Ücretsiz Telafi dersleri

-Yaz ve Kış Programına beraber kayıt olanlara  Yaz programı %25 İndirimle!

 Ülkemizde ilköğretim ve lise öğrencilerine verilen dil eğitiminde karşılaşılan en büyük problem, öğrencilerimizin özellikle ilköğretim 2. kademe ve lise döneminde hayatlarını etkileyecek ülke çapında yapılanmaları sınavlara hazırlanmalarıdır. Bu nedenle, bu aşamada İngilizce eğitimine yeterli zamanı ayıramamakta ve gereken değer verememektedir.

 Öte yandan, üniversite döneminde ciddi olarak İngilizce eğitimine başlandığında bu sefer de öğrenmeyi engelleyen ön yargıların ve dışsal algıların dil eğitimini zorlaştırdığını görüyoruz. Şöyle ki; 7 yaşında bir öğrencinin yabancı dil öğrenirken gösterdiği çabukluğu ilerleyen yaşlardaki, yetişkin öğrencilerde aynı düzeyde göremiyoruz. Oysa, dil eğitimi, gelişmiş tüm ülkelerde ilköğretim çağlarında, öğrenci daha ergenliğe geçmeden tamamlanan bir öğrenim devam edecektir. Kursu Silivri’de çocuklar için İngilizce

 Özetle, İngilizce eğitimi ne kadar erken yaşta verilirse o derecede kolay ve başarılı olur.

Silivri Amerikan Kültür olarak;

      Erken Amerikan İngilizcesi, Amerikan Kültür Derneği Dil Okullarının, İlköğrenim yaşına gellerinin çocuklarla eğlenceli, programı incelemek ve bilim adamları için eğitimdir, Prof. Dr. Rudolf De Cilia’nın araştırmalarına göre aksanlar, düzgün ve birden fazla dil eğitimimi yeteneğinin 12 yaşına kadar sürdüğü, Bu yaşa kadar öğrencilen dillerin büyük oranda kalıcı olduğu saptanmıştır. Çocuklara küçük yaşlardan gelen çoklu dil eğitimi verilmesi, ileride çok dilli bir yetişkin olmasına izin verilir vurgulandı.Çocuklara İngilizce kursu Silivri Amerikan Kültür’de

     Yabancı bir dili öğrenmiş olan çocuklar, diğer kültürlere karşı kültürel çoğulculuk, açıklık ve takdir duygusu beslerler. Diğer ülkelerde rahatça seyahat edebilme, yabancı dil edebiyatını, film ve müziklerini orijinal şekilleriyle görme ve dünyadaki değişebilir çeşitlilik anlama imkanı kazanırlar. Kendini ifade etmek kabiliyetleri gelişir. Kelime hazineleri ve onların yanında dilekler yeni alanlarda kullanma becerileri de artar.

     Erken yaşta İngilizce anlamı. Yurtdışında bu eğitimler anaokulu seviyelerinde başlasın. Ülkemizde ilköğretim ve lise öğrencilerine verilen dil eğitiminde karşılaşılan en büyük problem, öğrencilerimizin özellikle ilköğretim 2. kademe ve lise döneminde hayatlarını etkileyecek ülke çapında yapılanmaları sınavlara hazırlanmalarıdır. Bu nedenle, bu aşamada İngilizce eğitimine yeterli zamanı ayıramamakta ve gereken değer verememektedir.

 

Yaz1

yyyy

 

2019-2020 Eğitim dönemi programılarımız için 0212 963 18 63 SİLİVRİ 0212 728 31 78

 

Çocuklar için İngilizce Kursu: Silivri  Amerikan Kültür’de

Eski Programlar : 

   

Share: