Disable Preloader

Neden Silivri Amerikan Kültür ?

Çünkü İstikrarlı! 5. senemizde aynı yerimizde ve artan kalitemizle kendimizi her sene tekrar kanıtlıyoruz!

 Silivri Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu İngilizce ve diğer dilleri uluslararası eğitim standartlarına sadık kalarak, kaliteden ödün vermeden, öğrencilerine mümkün olan en kısa sürede ve kalıcı olarak öğretmeyi kendine görev bilmiştir.

irem

     Bu amacı gerçekleştirmek ve öğrencilerin sonsuz güvenini kazanabilmek için aşağıdaki ilkeleri değişmez olarak kabul etmiştir:

     Avrupa Dil Portfolyosu uyumlu eğitim verir. Böylece Avrupa Standartlarında eğitim alma imkanı sunar. Sadece gramer bilen öğrenciler değil, öğrendiklerini kullanabilen öğrenciler mezun etmeyi hedefler.

     Sadece anadili İngilizce olan, alanlarında uzman, diplomalı ve sertifikalı yabancı eğitimciler ve deneyimli Türk Eğitmenler ile eğitim verir.Şubesinde tecrübeli, uzman yabancı ve Türk eğitim direktörleri bulundurur.

Yüksek kalitede ders kitaplarını ve dokümanlarını öğrencilerine ücretsiz sağlar.

Öğrencilerini İngilizce seviye tespiti sonrasında en iyi verim alacağı sınıfa yerleştirir.

Uluslararası standartlara uygun bir eğitim verir.

”Silivri ingilizce kursu”,”İngilizce kursu Silivri”

İlk 8 ders saatinde öğrencilerimizin kayıt sildirme ve iptal hakkı vardır.

Öğrencilerimizin eğitimlerini 1 yıl boyunca dondurma hakları vardır.

        İnternet ortamında özellikle kelime çalışmaları yapabileceği site üyeliğini ücretsiz olarak verir. (Mykelime.com sitesi)

        Öğrenme sürecinde öğrencilerinin Inter-active methodu ile diğer eğitim methodlarından daha hızlı yabancı dil öğrenmesini sağlar.

        Tüm öğrencilerine kurum dersleri dışında uzaktan çalışma yapabilecekleri online eğitim destek setini 5 yıl boyunca ücretsiz olarak sağlar.

 Gerek aktivite sınıfları, gerek konuşma sınıfları, gerekse öğrencilerinden gelen öneriler doğrultusunda oluşturabileceği diğer gelişim yardımcılarıyla, olabilecek en kısa ve en kalıcı İngilizceyle öğrencilerinin yanındadır,

 

Öğrencilerine, fonetik dil bilgisine sahip eğitmenlerle İngilizce öğretir,

Öğrencilerine ücretsiz sosyal aktiviteler sunar,

Uluslararası TESOL İngilizce öğretmenliği programının Türkiye yetkilisi olup, öğretmenlik eğitimleri verir.

Share: