Disable Preloader

Şirketler için İngilizce

Konuşma ve iş İngilizcesi programları:

Şirketler için İngilizce:   

     Konuşma ve İş İngilizcesi programında özel BUSINESS & CONVERSATION CLASS eğitimimizin temel amacı, öğrencilerimizin konuşma yetilerini yukarı seviyeye taşımak ve pratik İş İngilizcesi eğitimi vermektedir.

    Eğitim masası kişiselleştirilmiş eğitim planlaması.

 

Eğitimlerimiz;

   Akıcı Konuşma, Telefonla konuşma Teknikleri, Toplantı yönetimi ve Sunuş Teknikleri, Pazarlık yapabilme teknikleri, Resmi hazırlama, İş ve ekonomi gazete ve dergileri okuma anlama, Yöneticilik için yoğun eğitim (VIP English), Sektöre Özel amaçlı Mesleki İngilizce vb .. konuları kapsamaktadır.

İş adamları ekip lideri

Kurumsal İngilizce Programları

Köklü eğitim geçmişimizi çağdaş yöntemlerle sürekli yenileyerek resmi ve özel kuruluşların dil eğitim ihtiyaçlarını karşılamak olmuştur.

Kuruluşunuza özel dil eğitimi için, kuruluşunuza özel programlar. Bu yöntemle, dil okullarımızda, standartlarımız.

Amerikan Kültür Dil okulları ‘nda verilen kurumsal eğitimlerde kısaca özetlenebilir.

  • Eğitimini ister okulda, ister kendi kurumunuzla yapabilirsiniz.
  • Dilerseniz öğrencilerimizin bizden önce geldiğini, notları ve başarılarını geliştirdiklerini bildirmek.
  • Eğitim materyalleri, eğitim materyalleri, eğitim materyalleri, eğitim materyalleri, eğitim materyalleri, eğitim materyalleri, eğitim materyalleri.
  • Yoğun gruplarda eğitim zamanları karşılıklı görüşme ile saptanabilir.
  • Öğrencilerimiz fazla mesai, hastalık gibi durumlardan kaynaklanan dersler kaçırmaları önlemek telafi ederler.
  • Konuşma ve İş İngilizcesi Programları

Konuşma ve İş İngilizcesi programında, özel BUSINESS & CONVERSATION CLASS eğitimimiz tamamı yabancı öğretmenler tarafından verilir. Ingilizcesi eğitim düzeyi. Eğitim düzeyi. Eğitim düzeyi. Eğitim düzeyi. Eğitim düzeyi. Eğitim düzeyi. Eğitim düzeyi.

B2 ve üstü düzey için geçerli olan bu programda, toplantı, uluslararası yazışmalar, telefon görüşmeleri, ticaret terimleri, sunuş teknikleri gibi konular pratik konuşma dersleri ile birlikte işlenir

İş Hayatı İngilizcesi

Günümüzde ticari hayatta İngilizce bilmeden yükselmek ya da para kazanmak gittikçe zorlaşmaktadır. Hatta az İngilizce bilmek bile yeterli değildir.

Dünyanın birçok yerinde ticari hayatta kullanılan İngilizce, Amerikan İngilizcesidir. American Business Time, Türkiye’de en alt seviyeden itibaren Amerikan İş İngilizcesi eğitimi veren ve sınavlarını uygulayan tek özel öğretim kurumudur.

American Business Time, sadece size özel, sosyal hayat ve iş İngilizcesi eğitimi verir. Türkiye’nin en büyük dil okulu olan Amerikan Kültür Derneği’nin yıllara uzanan eğitim tecrübesiyle sizin ihtiyaçlarınız harmanlanarak kurulan Amerikan Business Time sizin konforlu ve keyifli bir ortamda istediğiniz eğitimi almanıza olanak sağlar.
İş İngilizcesi programlarımız en alt seviyeden başlar. Hiç İngilizce bilmeseniz de İş İngilizcesi programına başlayabilir ya da çok iyi İngilizceniz varsa İş İngilizcesi Programıyla kendinizi geliştirebilirsiniz.

İş İngilizcesi Sınıf Programlarımız

 

Eğitimimiz 4 seviyeden oluşmaktadır. İlköğretim, ara orta, orta, üst orta. 
8 kişilik sınıflarda 1 seviye 72 ders saati 
2 kişilik sınıflarda 1 seviye 52 ders saati 
Özel ders programlarımızda 1 seviye 48 ders saatinde tamamlanmaktadır. 

 

Ayrıntılı bilgi için

Tel: 0 535 969787

Silivri@amerikankultur.org.tr

Share: