Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Kurs Süresi

9 Hafta

Öğrenci Sayısı

Maks 15

Seviye

Başlangıç

Sertifika

Evet

Kurs Hakkında

Silivri Amerikan Kültür Çocuk İngilizce Eğitim Programına katılan öğrencilerimiz Avrupa Dil Portfolyosuna uygun eğitim aldığını kanıtlar belgeye sahip olurlar.

Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Silivri Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları olarak dünyanın en kaliteli İngilizce eğitimini çocuklarımızla buluşturuyoruz.

Erken yaşta yabancı dil eğitimine başlamak her zaman kalıcı sonuçlar almamıza olanak sağlıyor.

Silivri Amerikan Kültür Dil Kursu’nda küçük yaş gruplarına İngilizce öğretiminde deneyime sahip eğitmenler eşliğinde öğrencilerin yaş gruplarına göre kendi içinde de değişkenlik gösteren eğitim müfredatları oluşturularak oyun ve aktivite ağırlıklı bireyselleştirilmiş dersler verilir. Çocuklar için İngilizce öğretiminde küçük yaşlarda dikkati bir konuda yoğunlaştırmanın zor olduğunun bilinciyle görsel, işitsel, dokunsal ögeler çok iyi şekilde tasarlanmıştır. Küçük yaştaki öğrencilerin eğlenirken öğrenebilecekleri, çokça tekrarlı bir sistem ile ilerleme hedeflenir.

Çocuklarımızın ingilizce öğrenme süreçlerinde en çok kullandıkları eğlenceyi eğitim sürecimizin bir parçası haline getirdiğimiz için koşarak geldikleri bir yabancı dil kursu olmanın gururunu yaşıyoruz.

Günlük hayatta kendi dillerini öğrendikleri şekilde önce cümle kurmayı sonra kurdukları cümledeki yapı taşlarını eğlenerek öğrendikleri bu metotta evde bol bol belirlediğimiz şarkıları söyleyerek tekrarlarını yapacaklar ve sıkıcı ev ödevlerinden çocuklarımızı mümkün olduğunca uzaklaşacaklar.

Sizlerde çocuklarınızın bir devlet okulundan veya kolejden alınan eğitimden ne kadar fazla ve hızlı olarak geliştiğini gözlerinizle göreceksiniz.

Bizim tek işimiz yabancı dil öğretmen ve kendi adımıza patentli bu eğitim modeli ile tanışmanız gerektiğidir.

Silivri Amerikan Kültür’ün Çocuk İngilizcesi programlarında kolej düzeyinde eğitim ile çocuk ve genç gruplarımıza erken yaşta sağlam temeller atmayı hedefliyoruz.

KIDS Çocuk İngilizcesi Kursu | MarkaDil Birebir İngilizce

Kolej düzeyinde eğitim ile çocuklarımız hayata bir sıfır önde başlıyor.

Saat 10:30 başlayarak, 12:40’da kursumuz sonlanmaktadır.

Eğitime başlamadan önce Silivri İngilizce Kursu  online ve ücretsiz junior seviye tespit sınavı’na girerek seviyeniz belirlenir. Seviye tespit sınavımızı 5 dakikada bitirdikten sonra seviyenize uygun sınıflarda çocuklarımıza özel olarak hazırlanan kolej düzeyinde eğitimi almaya başlayabilirler.

Türkiye’de sadece Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları size uluslararası denkliğe sahip İngilizce yeterlilik belgesi verebilir.

Amerikan Kültür® Eğitim Kurumları 2012.R006 sayılı Avrupa Birliği kararı ile sizlere bütün Avrupa’da geçerli yabancı dil eğitim belgesi verme hakkına sahiptir.

Kurslarımızda oluşturduğumuz Kolej paketi ile öğrencilerimiz dil eğitiminde süreç içinde istedikleri noktalara gelebileceklerdir.

Teenage ve Lise gruplarımızda Avrupa Birliği tarafından akredite edilen dil Portfolyosu kullanılmaktadır. Bu sebeple C1 sertifikamız İngiltere ve Amerika ağırlıklı dünyada 300 civarı üniversitede dil yeterlilik belgesi olarak kabul görmektedir.

  3. sınıf itibariyle çocuklar katılabilir.

%100 Öğrenme garantisi verdiğimiz Çocuk İngilizce eğitimlerinde öğrencilerimizden beklediğimiz tek şart derslere %90 oranında devam etmiş olmaları.

Geri kalan her şeyi bizler sizin için hallediyoruz. Dünya çok hızlı gelişiyor, çocuklarımız İngilizceyi büyümeden eğlenerek öğrensinler. Çocuklar için İngilizce Kursu Amerikan Kültür’de.

Silivri Amerikan Kültür Çocuk İngilizce Eğitim Programına katılan öğrencilerimiz Avrupa Dil Portfolyosuna uygun eğitim aldığını kanıtlar belgeye sahip olurlar.

 

Malzeme İçeriği

Gereksinimler

Kitle