/
30 Mart 2023

Genel İngilizce

4.502
3 Enrolled

Kurs Hakkında

İngilizce dersi almak ve tam anlamıyla İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrencilerimize fazlasıyla önemli ve etkili imkanlar sunmaktayız. Genel İngilizce programlarında ”Avrupa Dil Pasaportu” na uyumlu eğitim uygulanır. Gelişmiş tüm dünya ülkelerinin dil eğitimine getirdiği bir eğitim standartıdır. Avrupa Birliği’ nde Avrupa Dil Pasaportu olarak uygulanır. İngilizceyi genel amaçla öğrenmek isteyen, kariyer, eğitim ya da seyahat amaçlı olan öğrenciler katılım sağlayabilir. Güncel haberler konular ve olaylar ile ilgili okuma tartışma yada yorum yapma alıştırmaları sayesinde akıcı bir konuşma düzeyine ulaşabilirsiniz. Devam edeceğiniz her seviye için alacağınız 72 derslik eğitimin dışında ücretsiz olarak sunduğumuz aktivitelerimize katılarak her seviyede 45 derslik konuşma pratiği yapma imkanı sunuyoruz.

Genel İngilizce

İngilizce aktif olarak eğitim sürecini başladığından beri, Avrupa Dil Portfolyosu kriterlerine uygun bir şekilde İngilizce dil eğitimleri veren Silivri Amerikan Kültür Dil Okulu, genel İngilizce sınıflarında tamamıyla konuşma odaklı eğitim vermektedir.

Silivri Amerikan Kültür Dil Okulu olarak hedefimiz; günlük hayatta ya da iş hayatında kısacası gerekli olan her yerde, İngilizcenin sizler için bir engel olma durumunu ortadan kaldırmaktır.

Okulumuzda İngilizce eğitim gören her bireyin öğrenme hızını ve durumunu göz önüne alarak, öğrencilerini konuşturma odaklı bir modeli uygulamaktayız. İngilizce konuşma odaklı bir eğitim modeli uygularken, okuma, yazma ve dinleme becerilerine de gerekli olan özen gösterilip,  ihtiyaç duyulan her noktada  İngilizceyi hayatınıza dahil etmenizi sağlıyoruz.

Ayrıca, öğretim boyunca öğrencilerimiz, Silivri Amerikan Kültüre ait teknolojik görsellerden ve sosyal yaşamdan faydalanabilir ve eğitimleri boyunca aktif tutulmaları sağlanır.

Genel ingilizce eğitimleri Hafa içi, hafta sonu, sabah ve akşam öğrencilerin isteğine özel eğitim programı hazırlanmaktadır.

Eğitim programı isteğinize göre özel ders olarak ta planlanabilmektedir.

Silivri Amerikan Kültür genel İngilizce eğitim programları Avrupa Dil Portfolyosu ile uyumluluğu kanıtlanmış bir eğitim programıdır.

SEVİYENİZE UYGUN SINIFLAR
University of Chicago testing ekibi tarafından hazırlanmış seviye tespit sınavımızla önce seviyenizi net bir şekilde belirler, sonrasında sizler için en uygun olan sınıfa sizleri yerleştiririz.

Seviye Sınıflarımız;

A1 – A2- B1- B2- C1- C2   mevcuttur.

HEDEF

Hedefimiz; CEF2 standartlarına uygun, seviye sonunda olunması gereken yere beceri odaklı -dinleme, konuşma, yazma ve okumaya varmaktır.

Günlük hayatınızda, yurtdışında, seminerlerde, gezilerinizde, ticarette, iş yerinizde ve internet ile küreselleşen sanal dünyada dil bariyerini ortadan kaldırarak sizlerin “Dünya Vatandaşı” olmanıza katkıda bulunmaktır.

EĞİTİM MODELİ

Her bireyin öğrenme hızını göz önünde bulundurarak öğrettiği her noktayı kullandırtan bir öğretim modeli ile ilerlemekteyiz. Konuşma odaklı öğretim çerçevesinde; okuma, yazma ve dinleme becerilerine de gereken özen gösterilerek dilin doğal bir şekilde hayatınıza entegre edilmesi sağlanır.

Öğretim esnasında; Amerikan kültüre ait yapay zekalı online uygulamalardan, teknolojiden, görsellerden ve sosyal yaşamdan faydalanılır. Sınıf içerisinde öğrenciler sürekli aktif tutularak dili sürekli olarak kullanmaya teşvik edilir.

Sınıflar 3 şekilde oluşturulmaktadır.

Yetişkin grupları(15 ve üstü)

Ortaokul, çocuk grupları (11-15)

İlkokul, çocuk grupları (8-10)

Toplam Ders Saatimiz 
Yetişkin gruplarında her bir seviye 72 ders saati, çocuk gruplarında ikişer seviyeli ve iki dönemlik eğitim 204 ders saati.

ÜCRETSİZ UYGULAMALAR
Web ve mobil uygulama olarak kullanılan “MyKelime” programı, 6 seviye ve 4 beceri üzerine hazırlanmıştır. Tamamen yapak zekalı sistemle çalışan uygulama ile dilediğiniz kadar pratik yapma şansınız olacaktır.
“İngilizcekursu.com” sayesinde kaçırdığınız derslerin videolarını izleyebileceğiniz ve alıştırma yapacağınız bir web uygulama panelidir.

KULLANILAN KAYNAKLAR
Kurs merkezlerimize kaydolduğunuzda sizlere her seviye için 3 adet kitap verilmektedir. Yetişkin gruplarında “Real World” ana ders kitabı, çocuk gruplarında ise ”Black or White” kitabı ile eğitim vermekteyiz.

Amerikan Kültür’ün kendine ait olan National English “Real World” kitapları, dört dil becerisinin tamamının geliştirilmesine ve özgün dilin kullanımına odaklanmaktadır.

Her iki kaynak da American Kültür Yabancı Dil Kurslarının kendi bünyesinde hazırlanmış olduğu kaynaklardır.

Hedef dil ve kelime dağarcığı bağlamsal olarak sunulur ve sınıfta anlamlı bir şekilde uygulanır. Kitaplar, Ortak Avrupa Çerçevesi doğrultusunda yazılmıştır ve özerk öğrenmeyi teşvik etmek için düzenli öz değerlendirmeleri dahil eder.

Kitaplar, her biri ana temayı farklı bir perspektiften ele alan modüllere ayrılmış sekiz üniteden oluşuyor. Her modül, öğrencilerin temayla daha derin bir düzeyde etkileşim kurmasını sağlar. Alt başlıkları videolarla destekler. Konuyla ilgili videolara kolay erişim sağlayan QR kodlar ve ayrıca her ünitenin sonunda öğrencileri özgün dil kullanımı ve kültürel zenginlikle tanıştıran materyaller bulunmaktadır.

CommonEuropean Framework (CEF) ilkelerine bağlı olarak hazırlanan müfredat çerçevesinde ilerlenmektedir.

 

What Will I Learn?

 • Konuşmanızı akıcı hale getirmek.
 • Konuşurken kendinize güveninizin artmasını sağlamak.
 • Konuşma pratiği yapmanızı sağlamak.
 • Temel seviyeden ileri seviyeye doğru İngilizce konuşabilmeyi sağlamak.
 • Kursu bitirdiğinizde, İngilizce dilini rahatlıkla anlayabiliceksiniz.
 • ''Ödev ve Görev'' sistemiyle öğrendiklerinizi anında uygulayabiliceksiniz.
 • Yurtdışında kendini tatmin edebilecek düzeyde sohbet edebiliceksiniz.

Course Content

1

 • 1
  00:00
 • 2
  00:00

Student Feedback

Excellent
1
Very Good
1
Average
0
Poor
0
Terrible
0
4.5
2 Reviews

This course is amazing, it is extremely thorough and in depth.

This course is amazing, it is extremely thorough and in depth.

Kurs
Free access this course
Süre: 72 hours
Ders: 2
Öğrenci: Maks 15
Seviye: Başlangıç
Dil: English
Sertifika: Evet

Malzeme İçeriği

 • Yetişkin gruplarında Real World Ana Ders Kitabı
 • Çocuk gruplarında Black or White Kitabı
 • İndirilebilir Kaynaklar
 • Hazır Video İçerikleri
 • Çeşitli Kitap Formatları
 • Kolay Erişim Sağlayan QR Kodlar
 • Projeksiyon ile Film Aktivitesi
 • Homojen Grup ve Sınıflar
 • Ücretsiz Online Uygulama
 • Seviye Tespit Sınavları
 • Seviyeye ve Hedefe Uygun Özel Çalışma Programı

Gereksinimler

 • 0'dan İngilizce Öğrenimi
 • İş İmkanı Sağlanması
 • Seviye sonunda olunması gereken yere beceri odaklı -dinleme, konuşma, yazma ve okuma- varmak.
 • Uluslararası Geçerlilik Sertifikası
 • Eğitimde %100 başarı garantisi ve kur tekrarı
 • A1+C2- Genel Avrupa dil portfolyosu ile uyumluluğu kanıtlanmış eğitim programı

Kitle

 • İngilizceyi genel amaçla öğrenmek isteyen, kariyer, eğitim ya da seyahat amaçlı olan öğrenciler.
 • Uluslararası Geçerli Sertifika almak isteyen öğrenciler.