Konuşma Odaklı İngilizce

Kurs Süresi

9 Hafta

Öğrenci Sayısı

Maks 15

Seviye

Başlangıç

Sertifika

Evet

Kurs Hakkında

İngilizce dersi almak ve tam anlamıyla İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrencilerimize fazlasıyla önemli ve etkili imkanlar sunmaktayız. Konuşma Odaklı İngilizce programlarında ”Avrupa Dil Pasaportu” na uyumlu eğitim uygulanır. Gelişmiş tüm dünya ülkelerinin dil eğitimine getirdiği bir eğitim standartıdır. Avrupa Birliği’ nde Avrupa Dil Pasaportu olarak uygulanır. İngilizceyi genel amaçla öğrenmek isteyen, kariyer, eğitim ya da seyahat amaçlı olan öğrenciler katılım sağlayabilir. Güncel haberler konular ve olaylar ile ilgili okuma tartışma yada yorum yapma alıştırmaları sayesinde akıcı bir konuşma düzeyine ulaşabilirsiniz. Devam edeceğiniz her seviye için alacağınız 72 derslik eğitimin dışında ücretsiz olarak sunduğumuz aktivitelerimize katılarak her seviyede 45 derslik konuşma pratiği yapma imkanı sunuyoruz.

Konuşma Odaklı İngilizce

Avrupa Konseyi, daimi merkezi Fransa’nın Strazburg kentinde bulunan devletlerarası bir organizasyondur. Konseyin başlıca hedefi Avrupa’daki birliği güçlendirmektir.

Konuşma Odaklı ingilizce

Avrupa Dil Porfolyosu kriterleri çerçevesinde uluslararası standartlarda eğitim veren Amerikan Kültür Dil okulları, genel İngilizce sınıflarında tamamen konuşma odaklı eğitim vermektedir.

SEVİYENİZE UYGUN SINIFLAR
University of Chicago testing ekibi tarafından hazırlanmış seviye tespit sınavımızla önce seviyenizi net bir şekilde belirler, sonrasında sizler için en uygun olan sınıfa sizleri yerleştiririz.

HEDEF

Hedefimiz; günlük hayatınızda, yurtdışında, seminerlerde, gezilerinizde, ticarette, iş yerinizde ve internet ile küreselleşen sanal dünyada dil bariyerini ortadan kaldırarak sizlerin “Dünya Vatandaşı” olmanıza katkıda bulunmaktır.

Her Seviyeye Uygun Sınıflar İle Geleceğini Silivri Amerikan Kültür Dil Kursu’yla Planla

Silivri Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, CEFR sistemine birebir uyumlu eğitim müfredatı ve Avrupa Dil Portfolyosu’nun Türkiye’deki tek resmi partneri olması ve Genel İngilizce eğitimindeki kalitesiyle %100 öğrenci memnuniyeti sağlamaktadır. Alanında uzman eğitmenleri ve öğrencilerine ücretsiz olarak sunduğu eğitim materyallerine ek olarak dört temel dil yetkinliğinde (okuma, yazma, dinleme, konuşma) açtığı aktivite sınıflarıyla dil öğrenimini kalıcı hâle getirir.

EĞİTİM MODELİ

Her bireyin öğrenme hızını göz önünde bulundurarak öğrettiği her noktayı kullandırtan bir öğretim modeli ile ilerlemekteyiz. Konuşma odaklı öğretim çerçevesinde; okuma, yazma ve dinleme becerilerine de gereken özen gösterilerek dilin doğal bir şekilde hayatınıza entegre edilmesi sağlanır. Öğretim esnasında; Amerikan kültüre ait yapay zekalı online uygulamalardan, teknolojiden, görsellerden ve sosyal yaşamdan faydalanılır. Sınıf içerisinde öğrenciler sürekli aktif tutularak dili sürekli olarak kullanmaya teşvik edilir.

ÜCRETSİZ UYGULAMALAR
Web ve mobil uygulama olarak kullanılan “MyKelime” programı, 6 seviye ve 4 beceri üzerine hazırlanmıştır. Tamamen yapak zekalı sistemle çalışan uygulama ile dilediğiniz kadar pratik yapma şansınız olacaktır.
“İngilizcekursu.com” sayesinde kaçırdığınız derslerin videolarını izleyebileceğiniz ve alıştırma yapacağınız bir web uygulama panelidir.

KULLANILAN KAYNAKLAR
Kurs merkezlerimize kaydolduğunuzda sizlere her seviye için 3 adet kitap verilmektedir. “Real World” ana ders kitabı, “Supplementary” dil bilgisi pratik kitabı ve “Support Pack” okuma, yazma, dinleme, dil bilgisi ve kelime tekrarı yapacağınız ödev paketi.   

Amerikan Kültür’ün kendine ait olan National English “Real World” kitapları, dört dil becerisinin tamamının geliştirilmesine ve özgün dilin kullanımına odaklanmaktadır. Hedef dil ve kelime dağarcığı bağlamsal olarak sunulur ve sınıfta anlamlı bir şekilde uygulanır. Kitaplar, Ortak Avrupa Çerçevesi doğrultusunda yazılmıştır ve özerk öğrenmeyi teşvik etmek için düzenli öz değerlendirmeleri dahil eder. Kitaplar, her biri ana temayı farklı bir perspektiften ele alan modüllere ayrılmış sekiz üniteden oluşuyor. Her modül, öğrencilerin temayla daha derin bir düzeyde etkileşim kurmasını sağlar. Alt başlıkları videolarla destekler. Konuyla ilgili videolara kolay erişim sağlayan QR kodlar ve ayrıca her ünitenin sonunda öğrencileri özgün dil kullanımı ve kültürel zenginlikle tanıştıran materyaller bulunmaktadır.

Neler Öğreneceğim?

  • Konuşmanızı akıcı hale getirmek.
  • Konuşurken kendinize güveninizin artmasını sağlamak.
  • Konuşma pratiği yapmanızı sağlamak.
  • Temel seviyeden ileri seviyeye doğru İngilizce konuşabilmeyi sağlamak.
  • Kursu bitirdiğinizde, İngilizce dilini rahatlıkla anlayabiliceksiniz.
  • ”Ödev ve Görev” sistemiyle öğrendiklerinizi anında uygulayabiliceksiniz.
  • Yurtdışında kendini tatmin edebilecek düzeyde sohbet edebiliceksiniz.

Malzeme İçeriği

Gereksinimler

Kitle