Kurumsal İngilizce Kursu

Kurs Süresi

9 Hafta

Öğrenci Sayısı

Maks 15

Seviye

Başlangıç

Sertifika

Evet

Kurs Hakkında

İngilizce dersi almak ve tam anlamıyla İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrencilerimize fazlasıyla önemli ve etkili imkanlar sunmaktayız. Genel İngilizce programlarında ”Avrupa Dil Pasaportu” na uyumlu eğitim uygulanır. Gelişmiş tüm dünya ülkelerinin dil eğitimine getirdiği bir eğitim standartıdır. Avrupa Birliği’ nde Avrupa Dil Pasaportu olarak uygulanır. İngilizceyi genel amaçla öğrenmek isteyen, kariyer, eğitim ya da seyahat amaçlı olan öğrenciler katılım sağlayabilir. Güncel haberler konular ve olaylar ile ilgili okuma tartışma yada yorum yapma alıştırmaları sayesinde akıcı bir konuşma düzeyine ulaşabilirsiniz. Devam edeceğiniz her seviye için alacağınız 72 derslik eğitimin dışında ücretsiz olarak sunduğumuz aktivitelerimize katılarak her seviyede 45 derslik konuşma pratiği yapma imkanı sunuyoruz.

Kurumsal İngilizce Kursu

Firmalara Özel Yabancı Dil Eğitimleri

Silivri Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu birebir ve sınıf eğitimlerinin yanı sıra kurumsal firmalara verdiği yabancı dil eğitimleri ile de adından söz ettirmektedir. Profesyonel dünyanın olmazsa olmazı yabancı dil, kurumsal firmaların gerek işe alımları sırasında gerekse de çalışanların gelişimlerinin sağlanması için büyük önem verilen bir kriterdir. Bu sebeple profesyonel dünyada kariyer hedefleri olan hemen herkes dil öğreniminin öneminin farkındadırlar.

Çalışanlarınız için İngilizce Eğitiminde Amerikan KÜLTÜR

Silivri Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, kurumsal firmalara özel hazırladığı kampanyalı programlar ve iş hayatıyla birebir örtüşen eğitim müfredatı ile çalışanların kariyer basamaklarını tırmanmalarına destek olur. Kurumlar özelinde verilen kampanyalı fiyatlara ek olarak iş hayatının yoğunluğu içinde ders verilecek mekanlar da kurumun ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir. Kurumsal eğitim almayı planlayan firma çalışanlarına özel ayarlanabilecek ders programlarıyla derslerin Silivri Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu binasında verilebileceği gibi anlaşmalı kurumun binasında da uygun ortam olması hâlinde eğitmenin kuruma gönderilmesi planlanabilmektedir.

Çalışanlarınız için İngilizce Eğitiminde Amerikan Kültür

Kurumsal eğitim öncesi yapılması gereken ilk adımın eğitim alacak personelin doğru seviyelendirilmesi gerektiğin bilinciyle Silivri Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, adaylara öncelikle ücretsiz seviye tespit sınavı yapar. Dil bilgisinde aynı seviyeye sahip adaylara ortak programlar düzenleyerek ve eğitim materyallerini hiçbir ekstra ücret talep etmeden sunar.
Silivri Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, konuşma ağırlıklı eğitimler ile teoriden çok pratiğe yönelik eğitimler verir. Eğitim alan iş dünyası profesyonelleri, kurumsal eğitimlerde büyük önem taşıyan yazılı ve sözlü iletişim tekniklerini, resmi yazışma ve sunum tekniklerini ve konuşma becerisine dair eğitimleri, uzman eğitmen kadrosunun rehberliğinde öğrenirler. 

Dinleme, konuşma, okuma ve yazma yetkinliklerinin hepsinde başarı göstermeleri beklenmesinin yanı sıra devamlılık kurumsal eğitimlerde de büyük önem taşımaktadır. Her seviyenin ortasında ve her seviyenin tamamlanmasının ardından vize ve final sınavlarına alınan iş dünyası profesyonelleri geçer not almaları ile bir üst seviyedeki eğitime devam edebilirler.
Silivri Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, kurumsal eğitimler ile de dil öğrenimine katkı sağlayarak eğitim sonunda öğrencilerine uluslararası geçerliği olan Avrupa Dil Portfolyosu vermektedir.

Malzeme İçeriği

Gereksinimler

Kitle