Online İngilizce Kursu

Kurs Süresi

9 Hafta

Öğrenci Sayısı

Maks 15

Seviye

Başlangıç

Sertifika

Evet

Kurs Hakkında

İngilizce dersi almak ve tam anlamıyla İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrencilerimize fazlasıyla önemli ve etkili imkanlar sunmaktayız. Genel İngilizce programlarında ”Avrupa Dil Pasaportu” na uyumlu eğitim uygulanır. Gelişmiş tüm dünya ülkelerinin dil eğitimine getirdiği bir eğitim standartıdır. Avrupa Birliği’ nde Avrupa Dil Pasaportu olarak uygulanır. İngilizceyi genel amaçla öğrenmek isteyen, kariyer, eğitim ya da seyahat amaçlı olan öğrenciler katılım sağlayabilir. Güncel haberler konular ve olaylar ile ilgili okuma tartışma yada yorum yapma alıştırmaları sayesinde akıcı bir konuşma düzeyine ulaşabilirsiniz. Devam edeceğiniz her seviye için alacağınız 72 derslik eğitimin dışında ücretsiz olarak sunduğumuz aktivitelerimize katılarak her seviyede 45 derslik konuşma pratiği yapma imkanı sunuyoruz.

Online İngilizce Kursu

Online İngilizce kursu kendini işine adamış öğretmenlerimiz ve ödül kazanmış online platformumuz ile İngilizcenizi adım adım geliştirmenizi kolaylaştırıyor.

Online İngilizce
 
Yabancı dil eğitimlerinizi ertelemeyin. Silivri Amerikan Kültür’ün Online Eğitim programları ile ofisinizde, evinizde, seyahatlerinizde bile telefonunuzdan tabletinizden istediğiniz cihazdan ister online ister uzaktan eğitim videolarıyla yabancı dil eğitiminizi kolayca alın!

Anlık Takip İle Online İngilizce Eğitimi

Silivri Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda eğitimin ortasında ve sonunda gerçekleştirilen sınavlar ile bir üst seviyeye geçmeye hak kazanan öğrencilerin sınıf eğitimlerine olduğu gibi online eğitimlere de minimum %90 oranında devam zorunluluğu bulunmaktadır. Verilen ödevlerin takibi ve derse katılımın büyük önem taşıdığı sisteme erişim için temel bilgisayar bilgisinden daha fazlasına da ihtiyaç duyulmamaktadır. Devam şartları gibi ücretsiz kur tekrarı şartları da sınıf eğitimi ile aynı olan online eğitimler, günümüz dünyasında olduğu gibi ülkemizde de oldukça yoğun talep görmektedir. Eğitimlerini tamamlayan öğrencilere aynı sınıf eğitiminde olduğu gibi başarılı oldukları son seviyeleri için Avrupa Dil Portfolyosu verilmekte, mykelime platformuna dokuz ay üyelik ve beş yıl boyunca faydalanabilecekleri online eğitim paketleri ücretsiz sunulmaktadır.

EĞİTİM HAKKINDA

Silivri Amerikan Kültür uzaktan eğitim programlarına, günümüzde yoğun iş temposu, uzaklık gibi nedenlerle yerinde eğitim (kurs, okul) zaman ayıramayanların işte, evde, yolda, trafikte, tatilde, toplu taşımada hangi zaman diliminde olursa olsun kolayca katılabilirsiniz. Telefonunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza indirebileceğiniz basit programlar ile katılabilirsiniz. Online ingilizce eğitimlerimizde ders saati sizin istediğiniz zaman! Online eğitimlerde, bir dil için gerekli olan 4 ana beceriye listening, reading, writing ve speaking bölümlerinde birebir özel derslere katılabilirsiniz. Ayrıca Amerikan Kültür eğitmenlerine bağlanabilir birebir speaking club gerçekleştirip, sorularınızı sorabilirsiniz.

EĞİTİM PROGRAMI

Silivri Amerikan Kültür online yabancı dil eğitimi programı size özel hazırlanmaktadır, dilediğiniz yerde dilediğiniz cihazdan eğitiminizi alabilirsiniz.

KİMLER KATILMALI

Silivri Amerikan Kültür’ün uzaktan eğitim programlarına dil seviyesi hangi düzeyde olursa olsun zamandan kazanmak isteyen herkes katılabilir.

SERTİFİKA

Silivri  Amerikan Kültür Online İngilizce eğitim programına katılan öğrencilerimiz Avrupa Dil Portfolyosuna uygun eğitim aldığını kanıtlar belgeye sahip olurlar

Malzeme İçeriği

Gereksinimler

Kitle