İngilizce Özel Kurs

Kurs Süresi

9 Hafta

Öğrenci Sayısı

Maks 15

Seviye

Başlangıç

Sertifika

Evet

Kurs Hakkında

Düzenli sınıf programlarımıza zaman ve eğitim içeriği açısından katılmakta zorluk yaşıyorsanız sizler için en uygun eğitim bire bir özel ders olacaktır. İngilizce dilinde  kişiye özel bir program ile eğitim verilmektedir. Kendinize özel İngilizce dili eğitim almak ve öğrenmek konusunda profesyonel bir anlayış ile tanışmak istiyorsanız ve gelişim ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun eğitimi almak için Silivri Amerikan Kültür’ün uzman ekibi ile iletişim kurabilirsiniz. 

İngilizce Özel Kurs

Silivri Amerikan Kültür;  birlikte çalıştığı öğrencilerimizi öğrenme ve öğretme ortağı olarak gören bir anlayışa sahiptir.

Öğrencilerimiz farklı yetkinliklere yönelik örneğin, okuma – yazma – dinleme – konuşma ya da tamamı için farklı dil eğitimlerinde ve seviyelerinde ihtiyaç duydukları öğrenme ve gelişim desteğini Silivri Amerikan Kültür’ün eğitim departmanı ile paylaştıktan sonra, zamanlama, içerik, kullanılacak materyal ve yöntemleri belirlemek üzere birlikte bir çalışma yürütülür.

Silivri Amerikan Kültür, Kişiye özel en uygun eğitim içeriklerini, en verimli olacak yöntemler ile tasarlayıp sunar.

Eğitim programlarınızı ihtiyacın belirlendiği noktadan, başarı ile sonuçlandığı noktaya kadar her aşamada izleyen Silivri Amerikan Kültür, öğrencilerimizin eğitimlerini sürekli öğrenmeye yönelik bir sistem içinde yönetir.

Düzenli sınıf programlarımıza zaman ve eğitim içeriği açısından katılmakta zorluk yaşıyorsanız sizler için en uygun eğitim bire bir özel ders olacaktır.

İngilizce dilinde kişiye özel bir program ile eğitim verilmektedir.

* Öğrencimizin kayıt işlemini yapmadan önce seviyesini ve ihtiyaçlarını belirlemek için kurumumuzda okuma – yazma – dinleme – konuşma olarak Seviye tespit sınavı yapılır.

*Ders saatleri öğrencilerin seviyelerine ve ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir.

* Kurumumuzda, öğrencinin belirlediği gün ve saatlerde eğitim planlaması yapılır.

* Birebir özel derslerimiz alanında uzman Türk ya da yabancı eğitmenler ile planlama yapılmaktadır.

* Eğitimlerimize başladığımızda belirli periyodlarda öğrencilerimize ile raporlamamalar sağlanmaktadır. Öğrencilerin devam devamsızlık durumları, öğretmenlerin derslerdeki yorumlarını, aldıkları testlerin sonuçlarını ve kurumumuz ile olan her türlü iletişimi içeren raporlar sunar. Bu bilgiler istenildiğinde hem öğrencilerle hem de sizinle paylaşılır.

Kendinize özel İngilizce dili eğitim almak ve öğrenmek konusunda profesyonel bir anlayış ile tanışmak istiyorsanız ve gelişim ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun eğitimi almak için Silivri Amerikan Kültür’ün uzman ekibi ile iletişim kurabilirsiniz.

Düzenli sınıf programlarımıza zaman ve eğitim içeriği açısından katılmakta zorluk yaşıyorsanız, size özel ihtiyaç analizi ve seviye belirleme testlerine katılarak, istediğiniz zaman ve içerik çerçevesinde deneyimli Türk ve yabancı eğitmenlerimizden birebir özel ders alabilirsiniz.

Sınıf içi derse oranla daha hızlı ilerlemenizi sağlayan bu özel program, hedeflediğiniz İngilizce seviyesine kısa zamanda ulaşmanızı sağlayacaktır.

Ayrıca Sınav İngilizcesi ne yönelik özel dersler deneyimli ve konusunda uzman öğretmenler tarafından verilmektedir.

ÜCRETSİZ UYGULAMALAR
Web ve mobil uygulama olarak kullanılan “MyKelime” programı, 6 seviye ve 4 beceri üzerine hazırlanmıştır. Tamamen yapak zekalı sistemle çalışan uygulama ile dilediğiniz kadar pratik yapma şansınız olacaktır.
“İngilizcekursu.com” sayesinde kaçırdığınız derslerin videolarını izleyebileceğiniz ve alıştırma yapacağınız bir web uygulama panelidir.

  • Hafta içi, hafta sonu, sabah, akşam dilediğiniz saatte eğitim
  • Size özel ders programı
  • Seviyenize uygun sınıflarda eğitim
Toplam Ders Saati
Öğrencinin hedefine, kendi hazır oluşuna,  seviyesine, zamanına ve ekonomik alım gücüne bağlı olarak değişiklik gösterir. Genelde bir seviye ortalama 40 ders saatinden oluşur.

Birebir Özel İngilizce Kurslarında, Seviye sınıflarımız ve amaçlarımız;

Seviye sınıfları

A1

A2

B1

B2

C1

C2

(CEF )standartlarına uygun, seviye sonunda olunması gereken yere beceri odaklı -dinleme, konuşma, yazma ve okuma-  varmak.

8 yaş ve üzeri tüm kişiler İngilizce Özel Kurs alabilir.

”Silivri Amerikan Kültür” de her zaman size uygun bir kampanya vardır. Sizler kendi kariyerinizi planlamak adına Yabancı Dil öğrenme kararını verdikten sonra, bizlere de size uygun fiyat ve ödeme koşullarını sunmak düşer.

Silivri Amerikan Kültür Özel İngilizce Eğitim Programına katılan öğrencilerimiz Avrupa Dil Portfolyosuna uygun eğitim aldığını kanıtlar belgeye sahip olurlar.

Neler Öğreneceğim?

  • Temel seviyeden ileri seviyeye doğru İngilizce konuşabilmeyi,
  • Yabancılar ile İngilizce dilinde iletişim kurabilmeyi,
  • İngilizceyi genel amaçla öğrenmek isteyen, kariyer, eğitim ya da seyahat amaçlı olan herkes.
  • Dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmeyi,
  • Akıcı İngilizce konuşmanın sırlarını keşfetmeyi,
  • Sıfırdan İngilizce konularını,
  • Gelişim ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun eğitimi öğreneceksiniz.

Malzeme İçeriği

Gereksinimler

Kitle